Logo Tasarım Uygulamalarımızla Zihinlerde Yer Edinin!

Logo Tasarımı

Logo ya da amblem, firmaların marka yaratma, kurumsal kimliğini oluşturma, ortak alanlardaki diğerlerinden farkını ortaya koyma amaçlı tasarlanan semboldür. Bunlar doğrudan müşterilerin bilinçaltına hitap eder. Bu nedenle yaratıcı, uzun bir analizden ve uzman ekipler tarafından yaratılması gerekir. Bugün çikolata ürünlerinin bile hangi şirkete ait olduğunu sembollerinden bile anlayabiliyoruz. Rakiplerde fark yaratmak, kurumsallıkta yer sağlamlaştırmak, herkes tarafından bilinmek ve hatırlanmak için bir logo yeterlidir.

TescilPlus uzmanları, tasarıma geçmeden önce uzun bir araştırma sürecine girmektedir. TescilPlus’ın uzman kadrosu, müşterilerinin ilgili alanlarını analiz ettikten sonra en uygun, en özgün, en sıradışı tasarımlar ortaya çıkartmaktadır.

TescilPlus’ın ekibi, müşterilerinin felsefesine ve alanlarındaki analize göre logo tasarımları sunmaktadır. Müşteriler, doğrudan uzman grafikerlerle görüşme imkanına sahip olup isteklerini belirtebilirler. Müşteriden alınan brief doğrultusunda en kısa sürede ve en uygun fiyatla hizmet gerçekleştirilir.

Ayrıntılı bilgi ve tasarım talepleriniz için TescilPlus’la iletişime geçebilirsiniz. 

Marka Patent Tasarım Tescilleri

MARKA TESCİL
PATENT TESCİL
DOMAİN TESCİL
FAYDALI MODEL
YURT DIŞI TESCİL
Tescil Plus